Kuidas tellida

Vobla e-poest?

Ülamenüü

Hakkame otsast peale. Lehe ülaosas on ülamenüü, mis võimaldab hõlpsalt ja kiiresti liikuda erinevate tootegruppide vahel. Peatooegrupi avamiseks klikake peatootegrupil näiteks “Ridvad” Alamenüüdes liikudes, kikake vastavalt soovitud tootekategooria peal. Pildi suurendamiseks klikake pildil.

Tootefiltrid ja "bredcrumb"

Paremas lehe ülaääres olev “bredcrumb” võimaldab üle lehtede hüppamist. Tahate tootegategooria lehelt või tootelehelt otseteed esilehele, siis piisab ainult klikkamisele “esileht” ja teid suunatakse kiirelt ja sujuvalt esilehele. Kohe all on tootefiltrid. Tootefiltrid võimaldavad filtreerida tooteid erinevate omaduste ja vahemike järgi. Hind, tootja j.n.e. Loogiks on “ja” Märkides klikiga ära näiteks GLV ja Owner, kuvatakse GLV ja Owneri tooteid. Võttes GLV eest linnukese ära ja märkides ära Westin- kuvatakse Ownwri ja Westini tooteid. Tuhjad valikud kuvavad kõik. Lihtne, eksole.

Tooted tootegrupis

Nagu juuresolevalt pildilt näha oleme välja toonud kolm erinevat varianti. Paremalt esimene. “Läbi müüdud” Toodet ei ole hetkel laos, küll aga tootel klikates avaneb tootekaart ja saate toote kohta rohkem infot. Samalt tootekaardilt saate esitada ka ostusoovi.
Keskmine toode. “Vali toode” Kohe järgmises lõigus on lahti seletatud, mis sellise ülessehitusega toode endast kujutab.
Viimane ja kõige vasakpoolsem. Tavatoode. Lubab toote lisada avamata otse ostukorvi, või klikk avab toote koos täpsema infoga toote kohta ja ostukorvi lisamise võimaluse.

Erinevate valikutega toode

Siit tootekaardilt saate valida tootele erinevad parameetrid ja lisada toote ostukorvi. Oletame, et teie soov on soetada omale 1,8 meetrine ja 20-50 grammi testiga ritv. Selleks valige vastavalt pikkus ja test. Pildil on just selline valik tehtud. Klikkige pikkuse valikul ja testi valikul Allpool kuvatakse (1,8m 20-50g) kinnitamaks, et te olete just selle valinud mida soovisite. Samas kuvatakse ka valitud toote hind. Peale seda vajutage “Lisa Korvi” Valikute lähtestamiseks vajutage puhasta. Laos mitteolevad tootevalikud on mitteaktiivsed ja neid valida ei saa.

Ostukorvi külgmenüü

Peale toote ostukorvi lisamist saate oma ostukorvi sisu hõlpsalt vaadata paremal pool olevalt ostukorvi külgribalt. Klikkige ostukorvi ikoonil ja külgriba avaneb. Külgriba võimaldab muuta tootekoguseid, annb kiire ülevaate ostukorvis olevatest toodetest j.p.m.

Kassa - maksma

Alustame ülalt vasakult. Teie andmed, tellimuse kohaletoimetamise ja arve väljastamise jaoks.
Loo konto – saate tellimuse esitamise käigus luua omale meie e-poes konto. Järgmine linnuke “Saada teisele aadressile” Seda saab kasutada juhul kui arve ja tarneaadress erinevad. Lahter “Märkused tellimuse kohta” Siia saab sisestada erinevat täpsustavat infot. Tasudes KINKEKAARDIGA – saab siia sisestada KINKEKAARDI NUMBRI(D). Ülal paremal pool info Teie tellimuse kohta. Järgmiseks tulevad transpordiviisi valik(ud). Järgnevalt pangad mille kaudu saate tellimuse eest läbi PANAGALINGI tasuda. Järgnevalt kaks erinevat järelmaksu võimalust. Ja kõige lõpuks linnuke “Nõustu tingimustega…”
etET
Ostukorv
Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.