Voblafishing

Elektrimootor Motorguide R3-40 HT 36″ 12V DIGITAL 03MT

Elektrimootor Motorguide R3-40 HT 36" 12V DIGITAL 03MT

426,00

Pole hetkel laos

Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.
EAN: N/A SKU 940100200 Category

Elektrimootor Motorguide on mõeldud, olenevalt mudelist, kasutamiseks nii magevees, kui merevees. Soodne ja töökindel on märksõnad, mis iseloomustavad Motorguide elektrimootoreid. Mootoritel on kolmekihiline korrosioonivastane kate, mugavalt rumplisse koondatud juhtimine, madal voolutarve ja spetsiaalne “machete” tüüpi sõukruvi. Mootoreid saab hõlpsalt kasutada nii põhimootorina, kui lisamootorina. Elektrimootorite üheks eeliseks on laialdlane kasutusvõimalus. Elektrimootorit saab näiteks kasutada veekogudel, kus bensiinimootoriga liikumine on keelatud. Elektrimootor on peaaegu hääletu ja tekita vibratsiooni. Mootorid on kerged ja ei vaja transpordil eritingimusi. Elektrimootori paadile paigaldamine on kiire, ega nõua suuremat pingutust. Soodne ja töökindel.

Motorguide R3-40 HT 36″ 12V DIGITAL 03MT Industry-leading transom mount. Reversible motor head for bow or backtrolling operation. Ergonomic, extendable twist-tiller handle. Available five forward speeds and two reverse speeds.

Boat TypeJon Boat
Control MethodHand
Max Thrust40 LB
Product TypeTransom Mount
Shaft Length36″
SteeringHand
Volts12
Water TypeFreshwater

 

 

Brand

Motorguide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Elektrimootor Motorguide R3-40 HT 36″ 12V DIGITAL 03MT”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tootegrupid
Ostukorv
Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.