Voblafishing

Elektrimootor Motorguide R3-45 HT 36″ 12V DIGITAL 09MT

Elektrimootor Motorguide R3-45 HT 36" 12V DIGITAL 09MT

457,00

Pole hetkel laos

Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.
EAN: N/A SKU 940100180 Category

Elektrimootor Motorguide on mõeldud, olenevalt mudelist, kasutamiseks nii magevees, kui merevees. Usaldusväärsus ja vastupidavus on märksõnad, mis iseloomustavad Motorguide elektrimootoreid. Mootoritel on kolmekihiline korrosioonivastane kate, mugavalt rumplisse koondatud juhtimine, madal voolutarve ja spetsiaalne “machete” tĂĽĂĽpi sõukruvi. Mootoreid saab hõlpsalt kasutada nii põhimootorina, kui lisamootorina. Elektrimootorite ĂĽheks eeliseks on laialdlane kasutusvõimalus. Elektrimootorit saab näiteks kasutada veekogudel, kus bensiinimootoriga liikumine on keelatud. Elektrimootor Motorguide on peaaegu hääletu ja tekita vibratsiooni. Mootorid on kerged ja ei vaja transpordil eritingimusi. Elektrimootori paadile paigaldamine on kiire, ega nõua suuremat pingutust.

Motorguide R3-45 HT 36″ 12V DIGITAL 09MT Industry-leading transom mount. Reversible motor head for bow or backtrolling operation. Ergonomic, extendable twist-tiller handle. Available five forward speeds and two reverse speeds.

Boat TypeJon Boat
Control MethodHand
Max Thrust45 LB
Product TypeTransom Mount
Shaft Length36″
SteeringHand
Volts12
Water TypeFreshwater

 

Brand

Motorguide

Arvustused

TooteĂĽlevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Elektrimootor Motorguide R3-45 HT 36″ 12V DIGITAL 09MT”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv
Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.