Elektrimootor Motorguide R3 Digital 55SW 36" 12V

619,00

Pole hetkel laos

Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.
EAN: N/A SKU 941000020 Category

Elektrimootor Motorguide on mõeldud, olenevalt mudelist, kasutamiseks nii magevees, kui merevees. Usaldusväärsus ja vastupidavus on märksõnad, mis iseloomustavad Motorguide elektrimootoreid. Mootoritel on kolmekihiline korrosioonivastane kate, mugavalt rumplisse koondatud juhtimine, madal voolutarve ja spetsiaalne “machete” tüüpi sõukruvi. Mootoreid saab hõlpsalt kasutada nii põhimootorina, kui lisamootorina. Elektrimootorite üheks eeliseks on laialdlane kasutusvõimalus. Elektrimootorit saab näiteks kasutada veekogudel, kus bensiinimootoriga liikumine on keelatud. Elektrimootor on peaaegu hääletu ja tekita vibratsiooni. Mootorid on kerged ja ei vaja transpordil eritingimusi. Elektrimootori paadile paigaldamine on kiire, ega nõua suuremat pingutust.

Motorguide R3 Digital 55SW 36″ 12V

Aluminum alloy construction and stainless steel hinge pins.  Easy-to-use tilt/stow/deploy mechanism. Ergonomic, extendable twist-tiller handle.

Boat TypeJon Boat, Skiff, Flats Boat
Control MethodHand
Max Thrust55 LB
Product TypeTransom Mount
Shaft Length36″
SteeringHand
Volts12
Water TypeSaltwater

 

Brand

Motorguide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Elektrimootor Motorguide R3 Digital 55SW 36″ 12V”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tootegrupid
Ostukorv
Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.