Voblafishing

Elektrimootor Motorguide R5 Digital Saltwater 80lb 42″ 24V

Elektrimootor Motorguide R5 Digital Saltwater 80lb 42" 24V

1.423,00

Pole hetkel laos

Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.
EAN: N/A SKU 941100010 Category

Elektrimootor Motorguide on mõeldud, olenevalt mudelist, kasutamiseks nii magevees, kui merevees. Usaldusväärsus ja vastupidavus on märksõnad, mis iseloomustavad Motorguide elektrimootoreid. Mootoritel on kolmekihiline korrosioonivastane kate, mugavalt rumplisse koondatud juhtimine, madal voolutarve ja spetsiaalne “machete” tüüpi sõukruvi. Mootoreid saab hõlpsalt kasutada nii põhimootorina, kui lisamootorina. Elektrimootorite üheks eeliseks on laialdlane kasutusvõimalus. Elektrimootorit saab näiteks kasutada veekogudel, kus bensiinimootoriga liikumine on keelatud. Elektrimootor Motorguide on peaaegu hääletu ja tekita vibratsiooni. Mootorid on kerged ja ei vaja transpordil eritingimusi. Elektrimootori paadile paigaldamine on kiire, ega nõua suuremat pingutust.

Motorguide R5 Digital Saltwater 80lb 42″ 24V Aluminum alloy construction and stainless steel hinge pins. Easy-to-use tilt/stow/deploy mechanism. Ergonomic, extendable twist-tiller handle

Boat TypeJon Boat, Skiff, Flats Boat
Control MethodHand
Max Thrust80 LB
Product TypeTransom Mount
Shaft Length42″
SteeringHand
Volts24
Water TypeSaltwater

 

Brand

Motorguide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Elektrimootor Motorguide R5 Digital Saltwater 80lb 42″ 24V”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tootegrupid
Ostukorv
Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.