Käsiõng Volzhanka Rapiir

19,9052,90
Puhasta
Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.
EAN: N/A SKU 001-RPA Category

Igamehe ridvaks sobiv seeria, kus disaineritel õnnestus luua suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Süsinikkiu asendamine IM6 grafiidiga kompenseeritakse klaaskiudude lisamisega, samuti mitme ristmähise kasutamisega. Tulemuseks on usaldusväärne, võimas ja soodne õngeritv. Selle seeria ridvad on sobilikud kui ka särg ja latikas, kui kogre ja linaski õngitsemiseks. Rapiir on kena välimuse ja hea vastupidavusega ritv. Hea kingitus nii algajale, kui edasijõudnud kalamehele.

Brand

Volzhanka

Pikkus

4.0m, 5.0m, 6.0m, 7.0m, 8.0m

RUS

«Народная» серия маховых удилищ, в которой конструкторам удалось совместить минимальную цену с максимальной надежностью. Замена элитного углеволокна на графит марки IM 6 компенсирована добавкой высокомодульного стекловолокна, а также использованием тангенциальной перекрестной обмотки нескольких комлевых колен. В результате предлагается надежное, мощное и очень недорогое удилище. Удилища данной серии рекомендуется любителям ловли как уклейки и плотвы, так и леща, карася и карпа. РАПИРА – это отличный внешний вид в сочетании с очень высокой надежностью. Очень неплохой вариант подарка неизбалованному рыболову.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käsiõng Volzhanka Rapiir”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv
Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.