Voblafishing

Vöörimootor Motorguide Xi3 W SW 55lb 54″ 12V GPS

Vöörimootor Motorguide Xi3 W SW 55lb 54" 12V GPS

1.606,00

Pole hetkel laos

Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.
EAN: N/A SKU 941600060 Category

Vöörimootor Motorguide on kalastajate seas kõrgelt hinnatud, kasutusmugavuse, täpsuse ja töökindluse poolest. Vöörimootor Motorguide omab hulgaliselt kasutusmugavust lisavaid kaasaegseid tehnilisi lahendusi. Mootor on juhitav kas puldist, lisana soetatavast pedaalilt või puutetundliku plotteri, kalaleidja ekraanilt. Vöörimootoreid saab valida jala pikkuse, võimsuse ja töökeskkonna (soolane või magevesi) järgi. Samuti erinevad vöörimootorid üksteisest toitepinge poolest. Skaalasse mahub altes 12v kuni 36v välja. Motorguide vöörimootorite ankurdamise täpsus ei kõigu üle ühe meetri. Millega teiste tootjate vöörimootorid uhkustatda ei saa. Nende kõikumised on suuremad. Vöörimootor, mis algselt tundub mugavusena, tõestab vee peal peagi, et vöörimootori praktiline pool ei ole pelgalt mugavus, vaid kalastajale igapäevane vajadus.

Motorguide Xi3 Wireless Saltwater 55lb 54″ 12V with Pinpoint GPS

Easy Stow and Deploy: stand, step and secure. Stay on the move with quick, effortless stowing and deploying from the SecureStep quick release system. Durable and Reliable: all Xi Series lower units are treated with our proprietary three-coat anti-corrosion process to ensure a long, full lifetime in abusive saltwater conditions. Always in Control: with a handheld remote control, Pinpoint GPS controls, and an optional wireless foot pedal, Xi3 gives you the freedom to roam.

Additional Features:

  • 40% quieter operation than competitors
  • 50% easier to deploy
  • Unbreakable composite shaft with lifetime warranty
  • Powerful three-blade Machete prop
  • Digital Power Management for up to 5x longer battery life
  • Sophisticated steering transmission

 

Boat TypeBay Boat, Center Console
Control MethodFoot, Hand
GPSINCLUDED
Max Thrust55 LB
Product TypeBow Mount
Shaft Length54″
SteeringElectric Steer
Volts12
Water TypeSaltwater

 

 

Brand

Motorguide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vöörimootor Motorguide Xi3 W SW 55lb 54″ 12V GPS”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv
Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.