Voblafishing

Vöörimootor Motorguide Xi5 W SW 55lb 60″ 12V GPS

Vöörimootor Motorguide Xi5 W SW 55lb 60" 12V GPS

1.951,00

Pole hetkel laos

Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.
EAN: N/A SKU 941700120 Category

Motorguide Xi5 Wireless SW 55lb 60″ 12V with Pinpoint GPS. Vöörimootor Motorguide on kalastajate seas kõrgelt hinnatud, kasutusmugavuse, täpsuse ja töökindluse poolest. Vöörimootor omab hulgaliselt kasutusmugavust lisavaid kaasaegseid tehnilisi lahendusi. Mootor on juhitav kas puldist, lisana soetatavast pedaalilt või puutetundliku plotteri, kalaleidja ekraanilt. Vöörimootoreid saab valida jala pikkuse, võimsuse ja töökeskkonna (soolane või magevesi) järgi. Samuti erinevad vöörimootorid üksteisest toitepinge poolest. Skaalasse mahub altes 12v kuni 36v välja. Motorguide vöörimootorite ankurdamise täpsus ei kõigu üle ühe meetri. Millega teiste tootjate vöörimootorid uhkustatda ei saa. Nende kõikumised on suuremad. Vöörimootor, mis algselt tundub mugavusena, tõestab vee peal peagi, et vöörimootori praktiline pool ei ole pelgalt mugavus, vaid kalstajale igapäevane vajadus.

Brand

Motorguide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vöörimootor Motorguide Xi5 W SW 55lb 60″ 12V GPS”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv
Toode on hetkel läbi müüdud? Sisestage oma email ja soovitud toote kogus. Vajuta saada ostusoov. Saadame Teile info toote saabumisaja kohta.