Vobla tulemise ja olemise lugu

Eestis on kalapüük olnud populaarne läbi aegade. Just harrastuslik kalapüük on viimasel ajal leidnud koha üha rohkem inimeste hobide nimekirja. Kalapüügis on midagi, mis äratab meie iidsed instinktid ja aitab meid kogeda ühte olemist emakese loodusega. Harrastusliku kalapüügi populaarsuse tõusu teiseks ​​põhjuseks on see, et looduses veedetud aeg on suurepärane viis igapäevasest rutiinist väljumiseks, ning vähendada töö- ja elustressi. Harrastuslikul kalapüügil on oluline roll meie inimeste füüsilise ja vaimse tervise tagamisel ja see ei ole kuidagi ülehinnatud. Selles mõttes võib kalapüüki võrrelda kõikide hobide ja tegevustega lisaks aiandusele, matkamisele, sportimisele, reisimisele jne.

“…looduses veedetud aeg on suurepärane viis igapäevasest
rutiinist väljumiseks, ning vähendada töö- ja elustressi. “

Tegutseme jaekaupluste nime all Vobla. Hetkel on meil kolm ruumikat kauplust Eesti erinevates linnades. Tallinnas Lasnamäel, Tartus Turu tänaval ja Viljandis Posti tänaval. Ka “suure järve” – Peipsi ääres on meil käpp sees ja meie tubli partner hoiab meie lippu kõrgel Mustvees. Lisaks eelmainitule on veebipood www.voblafishing.ee. Kogu personal (omanikud, müügimehed jne) on Eestis tuntud ja tunnustatud kalamehed. Oleme keskendunud kvaliteetse ja tunnustatud kaubamärkide esindamisele. Pakume oma klientidele mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega kaupa, olles vast ühed soodamate hindadega kvaliteetsete kalastustarvete müüja Eestis. Oleme keskendunud kaubamärkidele, mis on jätkusuutlikud ja maailmas kalameestega väga “sina” peal. Kliendid ei jää kunagi meie juures ilma headest nõuannetest ja soovitustest. Tule hüppa meie juurest läbi ja veendu selles ise.

Voblafishing - Kalastustarbed
ru_RU
Ostukorv
Введите свой адрес электронной почты и желаемое количество товара. Нажмите кнопку Отправить запрос. Мы вышлем вам информацию о времени прибытия товара.