Vobla Fishing Tartu

E-R 09:00-18:00 L10:00-15:00 P-suletud

   www.voblafishing.ee
Vobla Fishing Tallinn

E-R 10:00-19:00 L10:00-16:00 P-suletud

   www.voblafishing.ee

Korduma kippuvad küsimused

Kas ma saan täpselt sama toote mis pildil?

Jah, välja saadetakse sama toode mis pildil, välja arvatud juhul, kui tegu on niinimetatud "grupipildiga" Reeglina esineb selliseid pilte peibutussöötade, lõhnainete juures. Kiri võib olla pildil erinev. Näiteks peibutussöödal on juures pilt tootest ja pakendil ilutseb kiri "universaalne" ja Teie tellite särje jaoks peibutuse, mis on märgitud ka tootenimes, siis välja saadetakse Teile särjele mõeldud peibutussööt, vastavalt Teie tellimusele, mitte pildil olev toode.

Kuskohas ma näen oma tellimu(si)t?

Peale tellimuse kinnitamist, saadetakse vastav teave Teile emailile.
Kõikide oma toimingute ja tegemiste mugavamaks jälgimiseks soovitame luua meie lehel konto. Minu Konto keskonnast saab jälgida tellimusi, teha muudatusi tarne ja arve aadressides ja palju muud vajalikku.

Kuidas toodet tagastada?

Kliendi kui tarbija õigused on paika pandud eelkõige Euroopa Liidu direktiivis, mis reguleerib tarbekaupade müügi ja garantiiga seotud õigusi. Oluline on eristada kahte olulist nüanssi – 14päevane lepingust taganemise õigus ning kaheaastane pretensioonide esitamise õigus.

14päevane tagastamisõigus tähendab, et võite selle aja jooksul kauba müüjale tagastada ning kogu tasutud summa tagasi saada, seejuures ei ole vaja müüjale lepingust taganemist põhjendada. Kaheaastane pretensioonide esitamise õigus aga tähendab seda, et kui soetatud kaup ei vasta lepingule, on tarbijal õigus lasta kauba lepingule vastavus tasuta taastada kas parandamise või ümbervahetamise teel, samuti võib alandada kauba hinda või tühistada leping ning saada kauba eest tasutud raha tagasi.

Oluline on siinkohal meeles pidada, et kuigi osad müüjad aktsepteerivad ka konto väljavõtet, on neil õigus nõuda ka ostu­tšekki. Hinnalisemate kaupade ostutšekid tasub kindlasti alles hoida, kuna kauba tagastamisel või pretensioonide esitamisel võib müüja seda nõuda.

Millistel juhtudel võib müüja keelduda?

Müüja võib keelduda kauba tagasi võtmisest, kui tooted pole terved, puudub originaalpakend, on ilma hinnasildita, puudub ostutšekk kauba ostu kohta või kehtivad võlaõigusseaduse alusel kauba või toote tagastamise piirangud.

Oluline on teada, et tagastamisel peab toode olema kasutamata, siltidega ning originaalpakendis. Antud piirangud ei kehti puudustega toodete kohta.

Toote tagastamiseks võtke meiega eelnevalt ühendust.

 

Küsimuste korral võta julgesti ühendust